-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали (Лінолеум ширина 3 метри, цемент марка 500, плитка для підлоги 42х42 см, плитка для стін 25х50 см для закладів освіти Южноукраїнської міської територіальної громади)
Оголошено тендер
254 125.62
UAH
Номер:
77e86151667846479522c85423332ed2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-05-16-000794-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ЮЖНОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІМЕНІ БОРИСА ГРІНЧЕНКА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04653220
-
Адреса:
55000, Україна, Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, проспект Незалежності, буд. 16
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ЮЖНОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІМЕНІ БОРИСА ГРІНЧЕНКА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04653220
-
Адреса:
55000, Україна, Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, проспект Незалежності, буд. 16
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
254 125.62 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали (Лінолеум ширина 3 метри, цемент марка 500, плитка для підлоги 42х42 см, плитка для стін 25х50 см для закладів освіти Южноукраїнської міської територіальної громади)
Примітки:
Місце знаходження замовника: 55000, Україна, Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, проспект Незалежності, буд. 16.
Категорія замовника: 1) органи державної влади (орган законодавчої, органи виконавчої, судової влади), та правоохоронні органи держави, органи влади Автономної Республіки Крим, органи місцевого самоврядування, об’єднання територіальних громад.
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріали
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
16.05.2024 09:08
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Лінолеум ширина 3 метри, клас безпеки 33
Кількість
444 метр квадратний
Період постачання
(не задано)
Цемент марка 500
Кількість
875 кілограм
Період постачання
(не задано)
Плитка для підлоги 42х42 см, першого гатунку, матова
Кількість
43.71 метр квадратний
Період постачання
(не задано)
Плитка для стін 25х50 см, першого гатунку, глянцева
Кількість
12.6 метр квадратний
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Описзагальний фонд, рішення сесії Южноукраїнської міської ради від 30.01.2024 №1569, наказ Управління освіти Южноукраїнської міської ради ім.Б.Грінченка від 08.04.2024 №236
Сума88 740.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Описзагальний фонд, рішення сесії Южноукраїнської міської ради від 21.12.2023 №1558, наказ Управління освіти Южноукраїнської міської ради ім.Б.Грінченка від 08.04.2024 №236
Сума57 067.25 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Описспеціальний фонд, рішення сесії Южноукраїнської міської ради від 21.12.2023 №1558, наказ Управління освіти Южноукраїнської міської ради ім.Б.Грінченка від 08.04.2024 №236, наказ Управління освіти Южноукраїнської міської ради ім.Б.Грінченка від 10.04.2024 №239
Сума33 318.87 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Описзагальний фонд, кошти МП "Фонд міської ради на виконання депутатських повноважень", рішення сесії Южноукраїнської міської ради від 30.01.2024 №1569, наказ Управління освіти Южноукраїнської міської ради ім.Б.Грінченка від 08.04.2024 №236
Сума74 999.50 UAH