-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 : 44110000-4 - Конструкційні матеріали (Лінолеум шириною 3 м. та 3,5 м. у рулонах для закладів загальної середньої освіти Южноукраїнської міської територіальної громади)
Тендер Prozorro UA-2021-10-08-007542-b
Мова підготовки пропозиції українська. Джерела фінансування: місцевий бюджет, загальний фонд, рішення сесії ЮМР від 26.08.2021 №614 Місце знаходження замовника: 55000, Україна, Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, проспект Незалежності, буд. 16. Категорія замовника: 1) органи державної влади (орган законодавчої, органи виконавчої, судової влади), та правоохоронні органи держави, органи влади Автономної Республіки Крим, органи місцевого самоврядування, об’єднання територіальних громад
Торги не відбулися
1 125 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 625.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 625.00 UAH
Номер:
182460565a704f02ad722e62a33311b0
Внутрішній номер закупівлі:
11907579
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-10-08-007542-b
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ЮЖНОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІМЕНІ БОРИСА ГРІНЧЕНКА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04653220
-
Адреса:
55000, Україна, Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, проспект Незалежності, буд. 16
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Олеся Болотіна +380513657594 olesya0812@ukr.net http://osvita-yu.mk.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 125 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 625.00 UAH
Період уточнення:
08.10.2021 14:16 - 17.10.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
08.10.2021 14:16 - 27.10.2021 17:00
Аукціон:
з 28.10.2021 15:51
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписПродавець надає Покупцю рахунок на оплату за фактично поставлену продукцію (Товар) Продавцем. Покупець здійснює оплату отриманого товару на підставі накладної або накадажнит та акту приймання-передачі продукції. У разі затримки бюджетного фінансування розрахунок за товари здійснюватиметься протягом 2 (двох) банківських днів з дати отримання Замовником бюджетного призначення на фінансування закупівлі на свій реєстраційний рахунок.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Лінолеум шириною 3 м
Кількість
1290 погонний метр
Період постачання
15.11.2021 - 15.12.2021
Місце постачання
55000, Україна, Миколаївська область, місто Южноукраїнськ, Загальноосвітні заклади освіти комунальної власності Южноукраїнської міської теріторіальної громади
На карті
Лінолеум шириною 3,5 м
Кількість
210 погонний метр
Період постачання
15.11.2021 - 15.12.2021
Місце постачання
55000, Україна, Миколаївська область, місто Южноукраїнськ, Загальноосвітні заклади освіти комунальної власності Южноукраїнської міської теріторіальної громади
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП "Вальваха-Дмитренко Ольга Василівна"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3577404049
-
Контактна особа:
Ольга Вальваха-Дмитренко +380960275826 dmytro.bortnyk94@gmail.com
-
Адреса:
38400, Україна, Полтавська область, Полтавський р-н, місто Решетилівка, вул.Мистецька, будинок 4, квартира 79
Початкова пропозиція
1 117 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 117 500.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
11
Документи
28
Скарги
0