-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 : 44110000-4 - Конструкційні матеріали (Лінолеум шириною 3 м. та 3,5 м. у рулонах для закладів загальної середньої освіти Южноукраїнської міської територіальної громади)
Тендер Prozorro UA-2021-10-08-007542-b
Мова підготовки пропозиції українська. Джерела фінансування: місцевий бюджет, загальний фонд, рішення сесії ЮМР від 26.08.2021 №614 Місце знаходження замовника: 55000, Україна, Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, проспект Незалежності, буд. 16. Категорія замовника: 1) органи державної влади (орган законодавчої, органи виконавчої, судової влади), та правоохоронні органи держави, органи влади Автономної Республіки Крим, органи місцевого самоврядування, об’єднання територіальних громад
Торги не відбулися
1 125 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 625.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 625.00 UAH