-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 : 44110000-4 - Конструкційні матеріали (Лінолеум шириною 3 м. та 3,5 м. у рулонах для закладів загальної середньої освіти Южноукраїнської міської територіальної громади)
Тендер Prozorro UA-2021-11-02-014898-a
Закупівля повторно. Закупівля UA-2021-10-08-007542-b не відбулася. Мова підготовки пропозиції українська. Джерела фінансування: місцевий бюджет, загальний фонд, рішення сесії ЮМР від 26.08.2021 №614 Місце знаходження замовника: 55000, Україна, Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, проспект Незалежності, буд. 16. Категорія замовника: 1) органи державної влади (орган законодавчої, органи виконавчої, судової влади), та правоохоронні органи держави, органи влади Автономної Республіки Крим, органи місцевого самоврядування, об’єднання територіальних громад.
Торги не відбулися
1 125 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 625.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 625.00 UAH
Номер:
7cbf372042a34a3697ed97d7361e9dab
Внутрішній номер закупівлі:
12266496
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-11-02-014898-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ЮЖНОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІМЕНІ БОРИСА ГРІНЧЕНКА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04653220
-
Адреса:
55000, Україна, Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, проспект Незалежності, буд. 16
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Олеся Болотіна +380513657594 olesya0812@ukr.net http://osvita-yu.mk.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 125 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 625.00 UAH
Період уточнення:
02.11.2021 16:48 - 09.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
02.11.2021 16:48 - 19.11.2021 10:00
Аукціон:
22.11.2021 12:44 - 22.11.2021 13:25
Період кваліфікації:
22.11.2021 13:25 - 14.12.2021 17:05
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписПродавець надає Покупцю рахунок на оплату за фактично поставлену продукцію (Товар) Продавцем. Покупець здійснює оплату отриманого товару на підставі накладної або накадажнит та акту приймання-передачі продукції. У разі затримки бюджетного фінансування розрахунок за товари здійснюватиметься протягом 2 (двох) банківських днів з дати отримання Замовником бюджетного призначення на фінансування закупівлі на свій реєстраційний рахунок.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Лінолеум шириною 3 м
Кількість
1290 погонний метр
Період постачання
01.12.2021 - 20.12.2021
Місце постачання
55000, Україна, Миколаївська область, місто Южноукраїнськ, Загальноосвітні заклади освіти комунальної власності Южноукраїнської міської територіальної громади
На карті
Лінолеум шириною 3,5 м
Кількість
210 погонний метр
Період постачання
01.12.2021 - 20.12.2021
Місце постачання
55000, Україна, Миколаївська область, місто Южноукраїнськ, Загальноосвітні заклади освіти комунальної власності Южноукраїнської міської територіальної громади
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП "БОНДАРЕНКО СЕРГІЙ СТАНІСЛАВОВИЧ"
Оскарження: 25.11.2021 14:24 - 06.12.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3233420234
-
Контактна особа:
Сергій Бондаренко +380671918080 s.s.bondarenko.logistics@gmail.com
-
Адреса:
02034, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ГРАДИНСЬКА, будинок 10, квартира 84
Оскарження: 25.11.2021 14:24 - 06.12.2021 00:00
Початкова пропозиція
921 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
819 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
25.11.2021 14:24
Відповіді на вимоги
11
Документи
54
Скарги
0
ТОВ "БУД-ЦЕНТР 2016"
Оскарження: 01.12.2021 16:16 - 12.12.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
43816118
-
Контактна особа:
Думнич Оксана Дмитрівна +380672139434 o.dumnych@star-bud.com.ua
-
Адреса:
79005, Україна, Львівська область, місто Львів, вул.Романчука Ю., будинок 2
Оскарження: 01.12.2021 16:16 - 12.12.2021 00:00
Початкова пропозиція
990 811.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
819 540.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
01.12.2021 16:16
Відповіді на вимоги
11
Документи
37
Скарги
0
Початкова пропозиція
1 059 150.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 059 150.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
09.12.2021 16:08
Відповіді на вимоги
11
Документи
41
Скарги
0
ФОП "Вальваха-Дмитренко Ольга Василівна"
Оскарження: 14.12.2021 16:46 - 25.12.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3577404049
-
Контактна особа:
Ольга Вальваха-Дмитренко +380960275826 dmytro.bortnyk94@gmail.com
-
Адреса:
38400, Україна, Полтавська область, Полтавський р-н, місто Решетилівка, вул.Мистецька, будинок 4, квартира 79
Оскарження: 14.12.2021 16:46 - 25.12.2021 00:00
Початкова пропозиція
1 117 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 117 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
14.12.2021 16:46
Відповіді на вимоги
11
Документи
39
Скарги
0
ФОП "ЧЕРНИШ СЕРГІЙ СЕРГІЙОВИЧ
"
Оскарження: 14.12.2021 17:05 - 25.12.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3527508451
-
Контактна особа:
Сергій Черниш +380638187337 tender.fop808@gmail.com
-
Адреса:
38400, Україна, Полтавська область, Решетилівський р-н, місто Решетилівка, ПРОВУЛОК ВИШНЕВИЙ, будинок 13
Оскарження: 14.12.2021 17:05 - 25.12.2021 00:00
Початкова пропозиція
1 124 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 124 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
14.12.2021 17:05
Відповіді на вимоги
11
Документи
7
Скарги
0