• Відкриті торги
  • КЕП

ДК 021:2015 : 44110000-4 - Конструкційні матеріали (Лінолеум шириною 3 м. та 3,5 м. у рулонах для закладів загальної середньої освіти Южноукраїнської міської територіальної громади)

Оголошено тендер

1 125 000.00 UAH
Номер: 5b4825a86d7846ebb7d963578b30d84d
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-11-02-006960-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ЮЖНОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІМЕНІ БОРИСА ГРІНЧЕНКА
Замовник: УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ЮЖНОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІМЕНІ БОРИСА ГРІНЧЕНКА
Очікувана вартість: 1 125 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 : 44110000-4 - Конструкційні матеріали (Лінолеум шириною 3 м. та 3,5 м. у рулонах для закладів загальної середньої освіти Южноукраїнської міської територіальної громади)
Примітки: Закупівля повторно. Закупівля UA-2021-10-08-007542-b не відбулася. Мова підготовки пропозиції українська. Місце знаходження замовника: 55000, Україна, Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, проспект Незалежності, буд. 16. Категорія замовника: 1) органи державної влади (орган законодавчої, органи виконавчої, судової влади), та правоохоронні органи держави, органи влади Автономної Республіки Крим, органи місцевого самоврядування, об’єднання територіальних громад.
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 02.11.2021 13:29

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Лінолеум шириною 3 м
Код ДК 021:2015: 44112230-9 Лінолеум
Кількість 1290 погонний метр
Період постачання (не задано)
Лінолеум шириною 3,5 м
Код ДК 021:2015: 44112230-9 Лінолеум
Кількість 210 погонний метр
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Описзагальний фонд, рішення сесії ЮМР від 26.08.2021 №614
Сума1 125 000.00 UAH