-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цемент М-500, піна монтажна- ID: UA-2026-08-31-001241-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234518
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Конструкційні матеріали (асфальт)- ID: UA-2026-08-03-009787-a
- Дата створення : 03.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29978234
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цемент- ID: UA-2026-08-03-005206-a
- Дата створення : 03.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29973655
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цемент- ID: UA-2026-05-28-000406-a
- Дата створення : 28.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29363918
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цемент- ID: UA-2026-04-21-010751-a
- Дата створення : 21.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28980942
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цемент- ID: UA-2026-04-01-011475-a
- Дата створення : 01.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28794849
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бетон М-300- ID: UA-2026-03-25-011082-a
- Дата створення : 25.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28726344
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Конструкційні матеріали (Емульсія бітумна дорожня ЕКШ-60)- ID: UA-2026-03-17-009831-a
- Дата створення : 17.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28631524
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Конструкційні матеріали (асфальт)- ID: UA-2026-03-05-013808-a
- Дата створення : 05.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28518217
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цемент- ID: UA-2026-03-03-013593-a
- Дата створення : 03.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28486745
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цемент- ID: UA-2026-02-04-001219-a
- Дата створення : 04.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28175249
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цемент 25кг- ID: UA-2025-12-26-008996-a
- Дата створення : 26.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27781017
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цемент М-500- ID: UA-2025-12-24-011546-a
- Дата створення : 24.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27747013
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цемент- ID: UA-2025-12-02-011896-a
- Дата створення : 02.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27357605
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цемент- ID: UA-2025-11-05-000571-a
- Дата створення : 05.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27000191
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -