• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Конструкційні матеріали (асфальт)

Завершена

1 590 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 27109cf5f34a4507ac93852b4dd20ad0
Внутрішній номер закупівлі: 28518217
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-03-05-013808-a   
Замовник: КП "Ремонтно-будівне шляхове підприємство" Старокостянтинівської міської ради
Контактна особа: Денисенко Наталія Іванівна +380677040590 natashadenisenko03111980@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 590 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 05.03.2026 16:46 - 10.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 05.03.2026 16:46 - 13.03.2026 18:00
Аукціон: з 16.03.2026 14:39
Період кваліфікації: 13.03.2026 18:00 - 19.03.2026 16:54
Період завантаження договору: 25.03.2026 00:00 - 04.04.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 590 000.00 Конструкційні матеріали (асфальт)