-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Конструкційні матеріали (Емульсія бітумна дорожня ЕКШ-60)
Тендер Prozorro UA-2026-03-17-009831-a
Завершена
100 800.00
UAH з ПДВ
Номер:
18fcf070a4b146c5b057b8cd1dfde950
Внутрішній номер закупівлі:
28631524
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-17-009831-a
Замовник:
КП "Ремонтно-будівне шляхове підприємство" Старокостянтинівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
32170306
-
Адреса:
31100, Україна, Хмельницька область, Старокостянтинів, вул. Героїв Небесної Сотні,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Денисенко Наталія Іванівна +380677040590 natashadenisenko03111980@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
100 800.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.03.2026 14:39 - 22.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.03.2026 14:39 - 25.03.2026 18:00
Аукціон:
з 26.03.2026 13:20
Період кваліфікації:
25.03.2026 18:00 - 30.03.2026 16:26
Період завантаження договору:
05.04.2026 00:00 - 15.04.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴100 800.00 Конструкційні матеріали (Емульсія бітумна дорожня ЕКШ-60)