-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Конструкційні матеріали (Емульсія бітумна дорожня ЕКШ-60)
Оголошено тендер
100 800.00
UAH
Номер:
8f3c459cda71401884507ed132841ce4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-03-17-011408-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КП "Ремонтно-будівне шляхове підприємство" Старокостянтинівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
32170306
-
Адреса:
31100, Україна, Хмельницька область, Старокостянтинів, вул. Героїв Небесної Сотні,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КП "Ремонтно-будівне шляхове підприємство" Старокостянтинівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
32170306
-
Адреса:
31100, Україна, Хмельницька область, Старокостянтинів, вул. Героїв Небесної Сотні,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
100 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Конструкційні матеріали (Емульсія бітумна дорожня ЕКШ-60)
Примітки:
Зміни до річного плану закупівель затверджено протоколом щодо прийняття рішення уповноваженою особою №21 від 17.03.2026 р.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріали
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
17.03.2026 14:07
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Конструкційні матеріали (Емульсія бітумна дорожня ЕКШ-60)
Кількість
3 тонна
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7461 - Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяСтарокостянтинів
Сума100 800.00 UAH