-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Конструкційні матеріали (асфальт)
Тендер Prozorro UA-2026-08-03-009787-a
Завершена
566 666.67
UAH без ПДВ
Номер:
05f680bcea004ad5bda0e5259c3b9e78
Внутрішній номер закупівлі:
29978234
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-03-009787-a
Замовник:
КП "Ремонтно-будівне шляхове підприємство" Старокостянтинівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
32170306
-
Адреса:
31100, Україна, Хмельницька область, Старокостянтинів, вул. Героїв Небесної Сотні,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Денисенко Наталія Іванівна +380677040590 natashadenisenko03111980@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
566 666.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.08.2026 16:18 - 08.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.08.2026 16:18 - 11.08.2026 18:00
Аукціон:
з 12.08.2026 14:32
Період кваліфікації:
11.08.2026 18:00 - 12.08.2026 15:35
Період завантаження договору:
18.08.2026 00:00 - 28.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴566 666.67 Конструкційні матеріали (асфальт)