-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Конструкційні матеріали (асфальт)
Оголошено тендер
680 000.00
UAH
Номер:
26823a405d514d0f82ccdd6e2d24b3df
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-03-011344-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КП "Ремонтно-будівне шляхове підприємство" Старокостянтинівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
32170306
-
Адреса:
31100, Україна, Хмельницька область, Старокостянтинів, вул. Героїв Небесної Сотні,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КП "Ремонтно-будівне шляхове підприємство" Старокостянтинівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
32170306
-
Адреса:
31100, Україна, Хмельницька область, Старокостянтинів, вул. Героїв Небесної Сотні,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
680 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Конструкційні матеріали (асфальт)
Примітки:
Зміни до річного плану закупівель затверджено протоколом щодо прийняття рішення уповноваженою особою №43 від 03.08.2026 р.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріали
КЕКВ:
2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування:
03.08.2026 15:35
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Конструкційні матеріали (асфальт)
Кількість
100 тонна
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7461 - Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяСтарокостянтинів
Сума680 000.00 UAH