-
-
Відкриті торги
-
КЕП
44110000-4 Конструкційні матеріали Цемент, розчини будівельні, клеючі суміші, цегла та ін.- ID: UA-2017-04-19-000332-a
- Дата створення : 19.04.17
- Внутрішній номер закупівлі: 862320
Відокремленний підрозділ «Західна електроенергетична система» державного підприємства Національна енергетична компанія „Укренерго” ЄДРПОУ: 20851817ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
44110000-4 Конструкційні матеріали Ізолятори Лот №1 Ізолятор для служби підстанцій Лот №2...×-
44110000-4 Конструкційні матеріали Ізолятори Лот №1 Ізолятор для служби підстанцій Лот №2 Ізолятор полімерний
- ID: UA-2017-02-27-000835-a
- Дата створення : 27.02.17
- Внутрішній номер закупівлі: 778132
Відокремленний підрозділ «Західна електроенергетична система» державного підприємства Національна енергетична компанія „Укренерго” ЄДРПОУ: 20851817ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
44110000-4 Конструкційні матеріали Цемент, розчини будівельні, клеючі суміші, цегла та ін.- ID: UA-2017-03-28-001159-b
- Дата створення : 28.03.17
- Внутрішній номер закупівлі: 753479
Відокремленний підрозділ «Західна електроенергетична система» державного підприємства Національна енергетична компанія „Укренерго” ЄДРПОУ: 20851817ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
44110000-4 Конструкційні матеріали Плити бетонні- ID: UA-2017-02-10-000702-b
- Дата створення : 10.02.17
- Внутрішній номер закупівлі: 706081
Відокремленний підрозділ «Західна електроенергетична система» державного підприємства Національна енергетична компанія „Укренерго” ЄДРПОУ: 20851817ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Цемент- ID: UA-2015-10-15-000196
- Дата створення : 15.10.15
- Внутрішній номер закупівлі: 30786
Відокремленний підрозділ «Західна електроенергетична система» державного підприємства Національна енергетична компанія „Укренерго” ЄДРПОУ: 20851817ДК 021:2015: 44111200-3 ЦементЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Розчини будівельні- ID: UA-2015-10-15-000187
- Дата створення : 15.10.15
- Внутрішній номер закупівлі: 30780
Відокремленний підрозділ «Західна електроенергетична система» державного підприємства Національна енергетична компанія „Укренерго” ЄДРПОУ: 20851817ДК 021:2015: 44111800-9 Розчини (будівельні)Завершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Вироби з бетону для будівництва- ID: UA-2015-09-28-000143
- Дата створення : 28.09.15
- Внутрішній номер закупівлі: 27221
Відокремленний підрозділ «Західна електроенергетична система» державного підприємства Національна енергетична компанія „Укренерго” ЄДРПОУ: 20851817ДК 021:2015: 44114200-4 Бетонні виробиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
розчини будівельні- ID: UA-2015-08-31-000185
- Дата створення : 31.08.15
- Внутрішній номер закупівлі: 22778
Відокремленний підрозділ «Західна електроенергетична система» державного підприємства Національна енергетична компанія „Укренерго” ЄДРПОУ: 20851817ДК 021:2015: 44111800-9 Розчини (будівельні)Торги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
цемент- ID: UA-2015-08-31-000132
- Дата створення : 31.08.15
- Внутрішній номер закупівлі: 22723
Відокремленний підрозділ «Західна електроенергетична система» державного підприємства Національна енергетична компанія „Укренерго” ЄДРПОУ: 20851817ДК 021:2015: 44111200-3 ЦементТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Розчини будівельні- ID: UA-2015-07-22-000044
- Дата створення : 22.07.15
- Внутрішній номер закупівлі: 19657
Відокремленний підрозділ «Західна електроенергетична система» державного підприємства Національна енергетична компанія „Укренерго” ЄДРПОУ: 20851817ДК 021:2015: 44111800-9 Розчини (будівельні)Торги не відбулисяТорги не відбулися -