-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
44110000-4 Конструкційні матеріали Цемент, розчини будівельні, клеючі суміші, цегла та ін.
Тендер Prozorro UA-2017-04-19-000332-a
Цемент, розчини будівельні, клеючі суміші, цегла та ін.
Завершена
158 969.17
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 1 589.69 UAH
мін. крок: 1% або 1 589.69 UAH
Номер:
a62dbc240a3d47419a21befdccfab7b5
Внутрішній номер закупівлі:
862320
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-04-19-000332-a
Замовник:
Відокремленний підрозділ «Західна електроенергетична система» державного підприємства Національна енергетична компанія „Укренерго”
×
-
Код ЄДРПОУ:
20851817
-
Адреса:
79011, Україна, Львівська обл., Львів, Львів, вул. Свєнціцького, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Мацюра Наталія Петрівна (032) 256-32-58 tender@zes.west.energy.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
158 969.17 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 589.69 UAH
Період уточнення:
19.04.2017 14:22 - 25.04.2017 17:00
Період прийому пропозицій:
19.04.2017 14:22 - 05.05.2017 17:00
Аукціон:
10.05.2017 12:17 - 10.05.2017 12:50
Період кваліфікації:
10.05.2017 12:50 - 19.05.2017 15:54
Період завантаження договору:
15.05.2017 16:18 - 04.06.2017 16:18
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Грунтовка Ceresit СТ17 Супер або еквівалент (фасування - 10 л)
Кількість
30 штуки
Період постачання
до 30.11.2017
Суміш для анкерування Ceresit CX-5 або еквівалент (фасування -5кг)
Кількість
80 штуки
Період постачання
до 30.11.2017
Клеюча суміш Ceresit СМ 17 або еквівалент (фасування - 25кг)
Кількість
21 штуки
Період постачання
до 30.11.2017
Цемент ПЦІІ/БК 400 або еквівалент (фасування - 25 кг)
Кількість
942 штуки
Період постачання
до 30.11.2017
Клеюча суміш Ceresit СМ 11 або еквівалент (фасування-25кг)
Кількість
58 штуки
Період постачання
до 30.11.2017
Фуга CE 33 Plus 100 біла або еквівалент (фасування - 2кг)
Кількість
12 штуки
Період постачання
до 30.11.2017
Штукатурка ROTBAND або еквівалент (фасування - 25кг)
Кількість
35 штуки
Період постачання
до 30.11.2017
Цегла рядова повнотіла М-100 або еквівалент
Кількість
3100 штуки
Період постачання
до 30.11.2017
Шифер 8-ми хвильовий
Кількість
62 штуки
Період постачання
до 30.11.2017
Лінолеум Tarkett Картер або еквівалент
Кількість
68 метри квадратні
Період постачання
до 30.11.2017
Мастика бітумна водоемульсійна ОРЕОЛ-1 БіЕМ або еквівалент (фасування - 20 кг)
Кількість
6 штуки
Період постачання
до 30.11.2017
Мінеральна вата
Кількість
2 рул
Період постачання
до 30.11.2017
Руберойд Бітумакс ізол або еквівалент
Кількість
40 рул
Період постачання
до 30.11.2017
Снігозатримувачі дахові оцинковані
Кількість
22 штуки
Період постачання
до 30.11.2017
Універсальний пігментний концентрат Colorex Sniezka або еквівалент (фасування - 100 мл)
Кількість
40 штуки
Період постачання
до 30.11.2017
Фарба TRIORA акрилова Фасадна SPAIN або еквівалент (фасування - 10 л)
Кількість
19 штуки
Період постачання
до 30.11.2017
Сніжно-біла акрилова емульсія Sniezka Ultra Biel або еквівалент (фасування - 10 л)
Кількість
107 штуки
Період постачання
до 30.11.2017
Ґрунтовка протигрибкова Ферозіт Ґрунт 7 або еквівалент (фасування -5 л)
Кількість
78 штуки
Період постачання
до 30.11.2017
Ґрунтовка глибокопроникаюча Ферозіт Ґрунт 1 або еквівалент (фасування - 10 л)
Кількість
28 штуки
Період постачання
до 30.11.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНВЕСТ-Ф"
Оскарження: 10.05.2017 12:50 - 26.05.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40855992
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНВЕСТ-Ф" +380973130187 investfm1502@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 79019, Львівська обл., місто Львів, Галицький район, ПРОСПЕКТ В'ЯЧЕСЛАВА ЧОРНОВОЛА, будинок 4
Оскарження: 10.05.2017 12:50 - 26.05.2017 00:00
Початкова пропозиція
154 514.15 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
144 999.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
15.05.2017 16:18
Документи
39
Скарги
0
ТОВ "Епіцентр К"
Оскарження: 15.05.2017 16:18 - 30.05.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
32490244
-
Контактна особа:
ТОВ "Епіцентр К" 050418-44-71 kd@l3.epicentrk.com
-
Адреса:
Україна, Київська обл., Київ, м. Київ, вул. Братиславська 11
Оскарження: 15.05.2017 16:18 - 30.05.2017 00:00
Початкова пропозиція
158 726.38 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
145 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.05.2017 15:54
Документи
10
Скарги
0
Фізична особа підприємець Феліщак Олег Ярославович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2749513239
-
Контактна особа:
Фізична особа підприємець Феліщак Олег Ярославович +380322251030 olegfel@ukr.net
-
Адреса:
Україна, с.Підбірці, Пустомитівський р-н, Львівська обл., 81127
Початкова пропозиція
156 329.39 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
153 850.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
22
Скарги
0
ТОВ Проспер Вінд
×
-
Код ЄДРПОУ:
20857872
-
Контактна особа:
Суховолець Роман Михайлович +380322754280 Prosperwind@gmail.com
-
Адреса:
79005, Україна, Львівська область, львів, вул.Тершаківців,2
Початкова пропозиція
158 969.17 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
158 969.17 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
18
Скарги
0
Контракти
Номер:
7ec975ebab1d44919af4517e7d8ead3b
Ідентифікатор договору:
UA-2017-04-19-000332-a-c1
Постачальник:
ТОВ "Епіцентр К"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32490244
-
Контактна особа:
ТОВ "Епіцентр К" 050418-44-71 kd@l3.epicentrk.com
-
Адреса:
Україна, Київська обл., Київ, м. Київ, вул. Братиславська 11
Номер договору:
40-1/1395-17
Сума договору:
145 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
30.05.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Дата підписання:
30.05.2017 00:01
Статус:
Підписаний