• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

44110000-4 Конструкційні матеріали Плити бетонні

Плити бетонні

Завершена

339 400.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 3 394.00 UAH
Номер: 51280e06f1bf4280be3bede0310f5f1e
Внутрішній номер закупівлі: 706081
Ідентифікатор закупівлі: UA-2017-02-10-000702-b   
Замовник: Відокремленний підрозділ «Західна електроенергетична система» державного підприємства Національна енергетична компанія „Укренерго”
Контактна особа: Мацюра Наталія Петрівна (032) 256-32-58 tender@zes.west.energy.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 339 400.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 3 394.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 8 145.00 UAH
Період уточнення: 10.02.2017 16:40 - 21.02.2017 11:00
Період прийому пропозицій: 10.02.2017 16:40 - 03.03.2017 11:00
Аукціон: 06.03.2017 12:08 - 06.03.2017 12:29
Період кваліфікації: 06.03.2017 12:29 - 14.03.2017 16:18
Період завантаження договору: 06.03.2017 12:29 - 26.03.2017 12:29

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Плита перекриття кабельних каналів УБК-5 (995*495*60) (або еквівалент)
Код ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
Кількість 1500 штуки
Період постачання до 30.11.2017
Місце постачання 79040, Україна, Львівська обл., Львів, згідно вимог, які наведено у додатку 5 до тендерної документації На карті
Плита перекриття кабельних каналів П11-Д8 (1480*740*100) (або еквівалент)
Код ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
Кількість 40 штуки
Період постачання до 30.11.2017
Місце постачання 79040, Україна, Львівська обл., Львів, згідно вимог, які наведено у додатку 5 до тендерної документації На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Торговий дім "ББМ - Київ"

Оскарження: 06.03.2017 12:29 - 25.03.2017 00:00
Початкова пропозиція 290 875.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
274 999.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
14.03.2017 16:18
Документи 22
Скарги 0
ФОП Дмитрах Олег Львович
Початкова пропозиція 325 015.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
275 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 12
Скарги 0

Контракти

Номер: 7ea89202ac714a699381b4189781d446
Ідентифікатор договору: UA-2017-02-10-000702-b-c1
Постачальник: ТОВ "Торговий дім "ББМ - Київ"
Номер договору: 40-1/0602-17
Сума договору: 274 999.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.03.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Дата підписання: 31.03.2017 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір про закупівлю.pdf
p7s
sign.p7s