-
Відкриті торги
-
КЕП
44110000-4 Конструкційні матеріали Плити бетонні
Плити бетонні
274 999.00
UAH без ПДВ
Номер:
7ea89202ac714a699381b4189781d446
Ідентифікатор договору:
UA-2017-02-10-000702-b-c1
Постачальник:
ТОВ "Торговий дім "ББМ - Київ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32910200
-
Контактна особа:
Володимир +380673411115 bbmkiev@gmail.com
-
Адреса:
03067, Україна, Київ, м. Київ, вул. Гарматна 21/71
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Опис:
Плити бетонні
Номер договору:
40-1/0602-17
Дата підписання:
31.03.2017 00:00
Період дії договору:
31.03.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Сума договору:
274 999.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Плита перекриття кабельних каналів УБК-5 (995*495*60) (або еквівалент)
Кількість
1500 штуки
Період постачання
до 30.11.2017
Місце постачання
79040, Україна, Львівська обл., Львів, згідно вимог, які наведено у додатку 5 до тендерної документації
На карті
Плита перекриття кабельних каналів П11-Д8 (1480*740*100) (або еквівалент)
Кількість
40 штуки
Період постачання
до 30.11.2017
Місце постачання
79040, Україна, Львівська обл., Львів, згідно вимог, які наведено у додатку 5 до тендерної документації
На карті