-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
44110000-4 Конструкційні матеріали Цемент, розчини будівельні, клеючі суміші, цегла та ін.
Тендер Prozorro UA-2017-03-28-001159-b
Цемент, розчини будівельні, клеючі суміші, цегла та ін.
Торги не відбулися
158 969.17
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 1 589.69 UAH
мін. крок: 1% або 1 589.69 UAH
Номер:
460838f33cb84cdab34759330e50c76a
Внутрішній номер закупівлі:
753479
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-03-28-001159-b
Замовник:
Відокремленний підрозділ «Західна електроенергетична система» державного підприємства Національна енергетична компанія „Укренерго”
×
-
Код ЄДРПОУ:
20851817
-
Адреса:
79011, Україна, Львівська обл., Львів, Львів, вул. Свєнціцького, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Мацюра Наталія Петрівна (032) 256-32-58 tender@zes.west.energy.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
158 969.17 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 589.69 UAH
Період уточнення:
28.03.2017 13:26 - 09.04.2017 13:00
Період прийому пропозицій:
28.03.2017 13:26 - 19.04.2017 13:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Грунтовка Ceresit СТ17 Супер або еквівалент (фасування - 10 л)
Кількість
30 штуки
Період постачання
до 30.11.2017
Суміш для анкерування Ceresit CX-5 або еквівалент (фасування -5кг)
Кількість
80 штуки
Період постачання
до 30.11.2017
Клеюча суміш Ceresit СМ 17 або еквівалент (фасування - 25кг)
Кількість
21 штуки
Період постачання
до 30.11.2017
Цемент ПЦІІ/БК 400 або еквівалент (фасування - 25 кг)
Кількість
942 штуки
Період постачання
до 30.11.2017
Клеюча суміш Ceresit СМ 11 або еквівалент (фасування-25кг)
Кількість
58 штуки
Період постачання
до 30.11.2017
Фуга CE 33 Plus 100 біла або еквівалент (фасування - 2кг)
Кількість
12 штуки
Період постачання
до 30.11.2017
Штукатурка ROTBAND або еквівалент (фасування - 25кг)
Кількість
35 штуки
Період постачання
до 30.11.2017
Цегла рядова повнотіла М-100 або еквівалент
Кількість
3100 штуки
Період постачання
до 30.11.2017
Шифер 8-ми хвильовий
Кількість
62 штуки
Період постачання
до 30.11.2017
Лінолеум Tarkett Картер або еквівалент
Кількість
68 метри квадратні
Період постачання
до 30.11.2017
Мастика бітумна водоемульсійна ОРЕОЛ-1 БіЕМ або еквівалент (фасування - 20 кг)
Кількість
6 штуки
Період постачання
до 30.11.2017
Мінеральна вата
Кількість
2 рул
Період постачання
до 30.11.2017
Руберойд Бітумакс ізол або еквівалент
Кількість
40 рул
Період постачання
до 30.11.2017
Снігозатримувачі дахові оцинковані
Кількість
22 штуки
Період постачання
до 30.11.2017
Універсальний пігментний концентрат Colorex Sniezka або еквівалент (фасування - 100 мл)
Кількість
40 штуки
Період постачання
до 30.11.2017
Фарба TRIORA акрилова Фасадна SPAIN або еквівалент (фасування - 10 л)
Кількість
19 штуки
Період постачання
до 30.11.2017
Сніжно-біла акрилова емульсія Sniezka Ultra Biel або еквівалент (фасування - 10 л)
Кількість
107 штуки
Період постачання
до 30.11.2017
Ґрунтовка протигрибкова Ферозіт Ґрунт 7 або еквівалент (фасування -5 л)
Кількість
78 штуки
Період постачання
до 30.11.2017
Ґрунтовка глибокопроникаюча Ферозіт Ґрунт 1 або еквівалент (фасування - 10 л)
Кількість
28 штуки
Період постачання
до 30.11.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Епіцентр К"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32490244
-
Контактна особа:
ТОВ "Епіцентр К" 050418-44-71 kd@l3.epicentrk.com
-
Адреса:
Україна, Київська обл., Київ, м. Київ, вул. Братиславська 11
Початкова пропозиція
158 726.38 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
158 726.38 UAH без ПДВ
Документи
6
Скарги
0