-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Холодний асфальт- ID: UA-2026-07-17-002255-a
- Дата створення : 17.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29840302
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Емульсія катіонна дорожня немодифікована швидкорозпадна- ID: UA-2026-06-08-000757-a
- Дата створення : 08.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29459429
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Емульсія катіонна дорожня немодифікована швидкорозпадна- ID: UA-2026-05-28-001512-a
- Дата створення : 28.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29365031
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Емульсія катіонна дорожня немодифікована швидкорозпадна- ID: UA-2026-05-20-006206-a
- Дата створення : 20.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29282121
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Емульсія катіонна дорожня немодифікована швидкорозпадна- ID: UA-2026-05-12-014362-a
- Дата створення : 12.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29201181
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Емульсія катіонна дорожня немодифікована швидкорозпадна- ID: UA-2026-04-10-006723-a
- Дата створення : 10.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28890276
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Холодний асфальт- ID: UA-2026-03-06-009680-a
- Дата створення : 06.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28529582
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цемент- ID: UA-2025-11-27-002437-a
- Дата створення : 27.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27291800
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Холодний асфальт- ID: UA-2025-11-20-008075-a
- Дата створення : 20.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27199822
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Емульсія бітумна- ID: UA-2025-08-18-005463-a
- Дата створення : 18.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26165126
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цемент М500 (25 кг)- ID: UA-2025-04-29-002470-a
- Дата створення : 29.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25137718
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цемент М500 (25 кг)- ID: UA-2025-04-17-006413-a
- Дата створення : 17.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25048806
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Асфальтобетонна суміш- ID: UA-2025-03-06-006755-a
- Дата створення : 06.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24633274
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цемент- ID: UA-2024-10-09-010740-a
- Дата створення : 09.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22839258
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Холодний асфальт ROCKPHALT, 25 кг (закупівля здійснюється з урахуванням положень підпункту...×-
Холодний асфальт ROCKPHALT, 25 кг (закупівля здійснюється з урахуванням положень підпункту 2 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178, а саме: замовник або його відокремлений підрозділ, що здійснює закупівлю згідно з абзацом другим пункту 15 цих особливостей, перебуває на території активних бойових дій, які не були завершені на дату укладення договору про закупівлю). Обґрунтування підстави для здійснення замовником закупівлі відповідно до пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178, додається у вигляді прикріплених документів.
- ID: UA-2024-10-08-010146-a
- Дата створення : 08.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22824439
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -