-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Холодний асфальт
Тендер Prozorro UA-2026-07-17-002255-a
Завершена
484 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
9ddbe15705ec43ac885e3069a27ed99a
Внутрішній номер закупівлі:
29840302
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-17-002255-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Міське дорожнє управління" Херсонської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03359262
-
Адреса:
73009, Україна, Херсонська область, Херсон, Вулиця Фонтанна, будинок 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сергієва-Шмаркатюк Оксана Миколаївна 380552236354 miskdorypr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
484 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.07.2026 10:39 - 22.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.07.2026 10:39 - 25.07.2026 00:00
Аукціон:
з 27.07.2026 11:37
Період кваліфікації:
25.07.2026 00:00 - 27.07.2026 09:22
Період завантаження договору:
02.08.2026 00:00 - 12.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴484 000.00 Холодний асфальт