-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Емульсія катіонна дорожня немодифікована швидкорозпадна
Тендер Prozorro UA-2026-06-08-000757-a
Завершена
674 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
34c38fe154cf416a8dfc6a720ab40c2f
Внутрішній номер закупівлі:
29459429
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-08-000757-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Міське дорожнє управління" Херсонської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03359262
-
Адреса:
73009, Україна, Херсонська область, Херсон, Вулиця Фонтанна, будинок 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сергієва-Шмаркатюк Оксана Миколаївна 380552236354 miskdorypr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
674 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.06.2026 09:30 - 13.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
08.06.2026 09:30 - 16.06.2026 00:00
Аукціон:
з 16.06.2026 12:23
Період кваліфікації:
16.06.2026 00:00 - 17.06.2026 09:42
Період завантаження договору:
23.06.2026 00:00 - 03.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴674 000.00 Емульсія катіонна дорожня немодифікована швидкорозпадна