-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Емульсія катіонна дорожня немодифікована швидкорозпадна
Оголошено тендер
674 000.00
UAH
Номер:
acbf2b855b1243c194fa4be0f7edfa35
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-08-000818-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Міське дорожнє управління" Херсонської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03359262
-
Адреса:
73009, Україна, Херсонська область, Херсон, Вулиця Фонтанна, будинок 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство "Міське дорожнє управління" Херсонської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03359262
-
Адреса:
73009, Україна, Херсонська область, Херсон, Вулиця Фонтанна, будинок 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
674 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Емульсія катіонна дорожня немодифікована швидкорозпадна
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріали
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
08.06.2026 09:13
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7470 - Інша діяльність у сфері дорожнього господарства
Адміністративно-територіальна класифікаціяХерсонська
Сума674 000.00 UAH