-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Емульсія катіонна дорожня немодифікована швидкорозпадна
Тендер Prozorro UA-2026-05-20-006206-a
Торги не відбулися
674 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
3a6cadaf9d1b4424bc235dae514b1f58
Внутрішній номер закупівлі:
29282121
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-20-006206-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Міське дорожнє управління" Херсонської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03359262
-
Адреса:
73009, Україна, Херсонська область, Херсон, Вулиця Фонтанна, будинок 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сергієва-Шмаркатюк Оксана Миколаївна 380552236354 miskdorypr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
674 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.05.2026 12:36 - 25.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
20.05.2026 12:36 - 28.05.2026 00:00
Аукціон:
з 28.05.2026 11:28
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴674 000.00 Емульсія катіонна дорожня немодифікована швидкорозпадна