-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лоток водозливний бетонний, решітка бетонна- ID: UA-2026-09-04-000152-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288960
Комунальне підприємство "Бучацький комбінат комунальних підприємств" ЄДРПОУ: 03353207ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Будівельні матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом (бруківка, поре...×-
Будівельні матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом (бруківка, поребрик, бордюр)
- ID: UA-2026-07-20-008446-a
- Дата створення : 20.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29858504
Комунальне підприємство "Бучацький комбінат комунальних підприємств" ЄДРПОУ: 03353207ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Будівельні матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом (бруківка, поре...×-
Будівельні матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом (бруківка, поребрик, бордюр)
- ID: UA-2026-04-17-009617-a
- Дата створення : 17.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28952962
Комунальне підприємство "Бучацький комбінат комунальних підприємств" ЄДРПОУ: 03353207ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Люк чавунний D800 DN600 круглий важкий з замком та ущільнюючою прокладкою Хвиля D400- ID: UA-2026-02-09-010616-a
- Дата створення : 09.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28235393
Комунальне підприємство "Бучацький комбінат комунальних підприємств" ЄДРПОУ: 03353207ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Плитка тактильна (тактильний покажчик Шаблон уваги 30-30-6 жовтий)- ID: UA-2025-08-06-002937-a
- Дата створення : 06.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26063235
Комунальне підприємство "Бучацький комбінат комунальних підприємств" ЄДРПОУ: 03353207ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бруківка "Старе місто" "4.5" жовта,чорна для благоустрою населених пун...- ID: UA-2025-08-04-011002-a
- Дата створення : 04.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26046460
Комунальне підприємство "Бучацький комбінат комунальних підприємств" ЄДРПОУ: 03353207ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Будівельні матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом (бруківка, поре...×-
Будівельні матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом (бруківка, поребрик, бордюр)
- ID: UA-2025-06-13-006607-a
- Дата створення : 13.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25599026
Комунальне підприємство "Бучацький комбінат комунальних підприємств" ЄДРПОУ: 03353207ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бетон М-350- ID: UA-2025-06-06-009177-a
- Дата створення : 06.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25535244
Комунальне підприємство "Бучацький комбінат комунальних підприємств" ЄДРПОУ: 03353207ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поребрик сірий 1*0,25*6, бордюр магістральний 100*30*18- ID: UA-2025-06-02-012618-a
- Дата створення : 02.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25482317
Комунальне підприємство "Бучацький комбінат комунальних підприємств" ЄДРПОУ: 03353207ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Опора залізобетонна 8,5м. (б/у)- ID: UA-2025-01-22-000929-a
- Дата створення : 22.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24121724
Комунальне підприємство "Бучацький комбінат комунальних підприємств" ЄДРПОУ: 03353207ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лоток бетонний- ID: UA-2024-11-18-006146-a
- Дата створення : 18.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23287923
Комунальне підприємство "Бучацький комбінат комунальних підприємств" ЄДРПОУ: 03353207ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лоток бетонний- ID: UA-2024-11-18-005778-a
- Дата створення : 18.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23287685
Комунальне підприємство "Бучацький комбінат комунальних підприємств" ЄДРПОУ: 03353207ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лоток бетонний Л-100.45.40- ID: UA-2024-10-15-009694-a
- Дата створення : 15.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22897382
Комунальне підприємство "Бучацький комбінат комунальних підприємств" ЄДРПОУ: 03353207ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поребрик, бордюр, жолоб малий- ID: UA-2024-10-10-001767-a
- Дата створення : 10.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22845345
Комунальне підприємство "Бучацький комбінат комунальних підприємств" ЄДРПОУ: 03353207ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
- 1
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бруківка, поребрик, бордюр- ID: UA-2024-09-09-010748-a
- Дата створення : 09.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22528706
Комунальне підприємство "Бучацький комбінат комунальних підприємств" ЄДРПОУ: 03353207ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена