-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Будівельні матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом (бруківка, поребрик, бордюр)
Тендер Prozorro UA-2025-06-13-006607-a
Завершена
606 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 030.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 030.00 UAH
Номер:
0def8eaa967c425985473cdf2977c44c
Внутрішній номер закупівлі:
25599026
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-06-13-006607-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Бучацький комбінат комунальних підприємств"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03353207
-
Адреса:
48400, Україна, Тернопільська область, м. Бучач, вул. Галицька, 38
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Луців +380973717516 natlutsiv@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
606 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.06.2025 13:54 - 20.06.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
13.06.2025 13:54 - 23.06.2025 00:00
Аукціон:
з 23.06.2025 13:11
Період кваліфікації:
23.06.2025 00:00 - 23.06.2025 10:05
Період завантаження договору:
29.06.2025 00:00 - 09.07.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴606 000.00 Будівельні матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом (бруківка, поребрик, бордюр)