-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Будівельні матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом (бруківка, поребрик, бордюр)
Оголошено тендер
606 000.00
UAH
Номер:
946b4344c4874abcbfa526260dfe0494
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-06-13-006839-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Бучацький комбінат комунальних підприємств"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03353207
-
Адреса:
48400, Україна, Тернопільська область, м. Бучач, вул. Галицька, 38
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство "Бучацький комбінат комунальних підприємств"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03353207
-
Адреса:
48400, Україна, Тернопільська область, м. Бучач, вул. Галицька, 38
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
606 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Будівельні матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом (бруківка, поребрик, бордюр)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріали
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
13.06.2025 12:00
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяБучач
Сума606 000.00 UAH