-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Будівельні матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом (бруківка, поребрик, бордюр)
Тендер Prozorro UA-2026-07-20-008446-a
Завершена
802 898.00
UAH без ПДВ
Номер:
396a30436f924c2f95d6eded2d09239d
Внутрішній номер закупівлі:
29858504
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-20-008446-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Бучацький комбінат комунальних підприємств"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03353207
-
Адреса:
48400, Україна, Тернопільська область, м. Бучач, вул. Галицька, 38
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Луців +380973717516 natlutsiv@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
802 898.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
20.07.2026 15:41 - 27.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
20.07.2026 15:41 - 30.07.2026 00:00
Аукціон:
30.07.2026 15:42 - 30.07.2026 16:05
Період кваліфікації:
30.07.2026 16:05 - 30.07.2026 17:53
Період завантаження договору:
05.08.2026 00:00 - 15.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴802 898.00 Будівельні матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом (бруківка, поребрик, бордюр)