-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Будівельні матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом (бруківка, поребрик, бордюр)
Оголошено тендер
963 477.60
UAH
Номер:
2af5705526a248f587a6f19ab6b4b7f8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-20-008552-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Бучацький комбінат комунальних підприємств"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03353207
-
Адреса:
48400, Україна, Тернопільська область, м. Бучач, вул. Галицька, 38
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство "Бучацький комбінат комунальних підприємств"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03353207
-
Адреса:
48400, Україна, Тернопільська область, м. Бучач, вул. Галицька, 38
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
963 477.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Будівельні матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом (бруківка, поребрик, бордюр)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріали
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
20.07.2026 14:35
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума663 477.60 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяБучач
Сума300 000.00 UAH