-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конструкційні матеріали- ID: UA-2026-09-03-011144-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284530
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ХАРКІВОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00131954ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конструкційні матеріали- ID: UA-2026-09-03-004348-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277801
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ХАРКІВОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00131954ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Профнастил» Код ДК 021:2015 — 44110000-4 Конструкційні матеріали- ID: UA-2026-08-31-013064-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246237
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ХАРКІВОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00131954ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конструкційні матеріали- ID: UA-2026-08-11-011068-a
- Дата створення : 11.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30054727
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ХАРКІВОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00131954ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конструкційні матеріали- ID: UA-2026-08-11-010542-a
- Дата створення : 11.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30054208
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ХАРКІВОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00131954ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Плінтус, плитка- ID: UA-2026-07-14-006879-a
- Дата створення : 14.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29809814
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ХАРКІВОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00131954ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конструкційні матеріали- ID: UA-2026-06-30-010509-a
- Дата створення : 30.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29693653
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ХАРКІВОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00131954ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Плінтус, плитка» код ДК 021:2015 – 44110000-4 Конструкційні матеріали- ID: UA-2026-06-19-007485-a
- Дата створення : 19.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29594811
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ХАРКІВОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00131954ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конструкційні матеріали- ID: UA-2026-06-16-001072-a
- Дата створення : 16.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29544962
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ХАРКІВОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00131954ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конструкційні матеріали- ID: UA-2026-06-15-010534-a
- Дата створення : 15.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29540722
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ХАРКІВОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00131954ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конструкційні матеріали- ID: UA-2026-06-15-009991-a
- Дата створення : 15.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29540176
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ХАРКІВОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00131954ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Плінтус, плитка» код ДК 021:2015 – 44110000-4 Конструкційні матеріали- ID: UA-2026-06-05-008515-a
- Дата створення : 05.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29453304
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ХАРКІВОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00131954ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конструкційні матеріали- ID: UA-2026-05-18-011439-a
- Дата створення : 18.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29257571
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ХАРКІВОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00131954ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конструкційні матеріали- ID: UA-2026-01-22-009376-a
- Дата створення : 22.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28012197
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ХАРКІВОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00131954ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конструкційні матеріали- ID: UA-2026-01-16-004932-a
- Дата створення : 16.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27933756
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ХАРКІВОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00131954ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -