-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Профнастил» Код ДК 021:2015 — 44110000-4 Конструкційні матеріали
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-013064-a
Джерело фінансування – власні кошти підприємства
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
1 673 710.20
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
06
дн
23
год
32
хв
03
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
2cc30f824fb14c9abe9d9e9bf49fd7b6
Внутрішній номер закупівлі:
30246237
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-013064-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ХАРКІВОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131954
-
Адреса:
61037, Україна, Харківська область, Харків, вулиця Георгія Тарасенка, будинок 149(вулиця ПЛЕХАНІВСЬКА, будинок 149)
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Науменко Дмитро Миколайович 380577401485 plan@khoe.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 673 710.20 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 20:34 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 20:34 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 20:34 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 13:08
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 673 710.20 «Профнастил» Код ДК 021:2015 — 44110000-4 Конструкційні матеріали