-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Профнастил» Код ДК 021:2015 — 44110000-4 Конструкційні матеріали
Оголошено тендер
2 008 452.24
UAH
Номер:
71011d24eefa40f0b07a2adde3801267
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-015511-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ХАРКІВОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131954
-
Адреса:
61037, Україна, Харківська область, Харків, вулиця Георгія Тарасенка, будинок 149(вулиця ПЛЕХАНІВСЬКА, будинок 149)
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ХАРКІВОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131954
-
Адреса:
61037, Україна, Харківська область, Харків, вулиця Георгія Тарасенка, будинок 149(вулиця ПЛЕХАНІВСЬКА, будинок 149)
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
2 008 452.24 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Профнастил» Код ДК 021:2015 — 44110000-4 Конструкційні матеріали
Примітки:
Замовник здійснює діяльність в окремих сферах господарювання.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріали
Дата опублікування:
31.08.2026 20:31
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума2 008 452.24 UAH