-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Плінтус, плитка» код ДК 021:2015 – 44110000-4 Конструкційні матеріали
Тендер Prozorro UA-2026-06-05-008515-a
Джерело фінансування – власні кошти підприємства
Торги не відбулися
58 703.68
UAH без ПДВ
Номер:
5945f208d9ce4ead9722dcc0029a4909
Внутрішній номер закупівлі:
29453304
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-05-008515-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ХАРКІВОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131954
-
Адреса:
61037, Україна, Харківська область, Харків, вулиця Георгія Тарасенка, будинок 149(вулиця ПЛЕХАНІВСЬКА, будинок 149)
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Яковенко Олег Валерійович 380577401375 yakovenko.oleg@khoe.com.ua https://www.oblenergo.kharkov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
58 703.68 UAH без ПДВ
Період уточнення:
05.06.2026 14:21 - 11.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
05.06.2026 14:21 - 14.06.2026 00:00
Аукціон:
з 15.06.2026 14:10
Період кваліфікації:
14.06.2026 00:00 - 18.06.2026 10:07
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴58 703.68 Лот 1. «Плінтус, плитка» код ДК 021:2015 – 44110000-4 Конструкційні матеріали