-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Плінтус, плитка» код ДК 021:2015 – 44110000-4 Конструкційні матеріали
Тендер Prozorro UA-2026-06-19-007485-a
Джерело фінансування – власні кошти підприємства
Торги не відбулися
58 703.68
UAH без ПДВ
Номер:
db6c5172a1e4412ba375627fabb8e09a
Внутрішній номер закупівлі:
29594811
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-19-007485-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ХАРКІВОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131954
-
Адреса:
61037, Україна, Харківська область, Харків, вулиця Георгія Тарасенка, будинок 149(вулиця ПЛЕХАНІВСЬКА, будинок 149)
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Яковенко Олег Валерійович 380577401375 yakovenko.oleg@khoe.com.ua https://www.oblenergo.kharkov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
58 703.68 UAH без ПДВ
Період уточнення:
19.06.2026 13:33 - 25.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
19.06.2026 13:33 - 28.06.2026 00:00
Аукціон:
з 29.06.2026 11:35
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴58 703.68 «Плінтус, плитка» код ДК 021:2015 – 44110000-4 Конструкційні матеріали