-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 42660000-0 — Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварюванн...×-
ДК 021:2015: 42660000-0 — Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилювання (Рукав до зварювального апарату, Контактний накінечник, Спіраль подаюча, Сопло конічне, Вставка для накінечника або еквівалент)
- ID: UA-2026-09-02-008692-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267488
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення ГУ ДСНС України у Харківській області ЄДРПОУ: 37876792ДК 021:2015: 42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилюванняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 14 днів (до 18.09.26 09:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 42660000-0 — Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварюванн...×-
ДК 021:2015: 42660000-0 — Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилювання (Напівавтомат зварювальний, Апарат для плазмового різання або еквівалент)
- ID: UA-2026-09-02-007184-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265983
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення ГУ ДСНС України у Харківській області ЄДРПОУ: 37876792ДК 021:2015: 42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилюванняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 14 днів (до 18.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інструменти для зварювання- ID: UA-2026-02-10-002536-a
- Дата створення : 10.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28243433
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення ГУ ДСНС України у Харківській області ЄДРПОУ: 37876792ДК 021:2015: 42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилюванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Газорізне обладнання ДК 021:2015: 42660000-0 — Інструменти для паяння м’яким і твердим при...×-
Газорізне обладнання ДК 021:2015: 42660000-0 — Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилювання
- ID: UA-2025-12-03-007939-a
- Дата створення : 03.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27374475
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення ГУ ДСНС України у Харківській області ЄДРПОУ: 37876792ДК 021:2015: 42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилюванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Зварювальний комплект ДК 021:2015: 42660000-0 - Інструменти для паяння м’яким і твердим пр...×-
Зварювальний комплект ДК 021:2015: 42660000-0 - Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилювання
- ID: UA-2025-05-30-007522-a
- Дата створення : 30.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25466539
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення ГУ ДСНС України у Харківській області ЄДРПОУ: 37876792ДК 021:2015: 42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилюванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Зварювальний комплект ДК 021:2015: 42660000-0 - Інструменти для паяння м’яким і твердим пр...×-
Зварювальний комплект ДК 021:2015: 42660000-0 - Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилювання
- ID: UA-2025-05-15-006742-a
- Дата створення : 15.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25312032
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення ГУ ДСНС України у Харківській області ЄДРПОУ: 37876792ДК 021:2015: 42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилюванняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інструменти для зварювання- ID: UA-2024-08-16-006007-a
- Дата створення : 16.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22335743
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення ГУ ДСНС України у Харківській області ЄДРПОУ: 37876792ДК 021:2015: 42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилюванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування...×-
Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилювання
- ID: UA-2023-10-12-005632-a
- Дата створення : 12.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19260482
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення ГУ ДСНС України у Харківській області ЄДРПОУ: 37876792ДК 021:2015: 42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилюванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали для зварювання- ID: UA-2022-10-17-006859-a
- Дата створення : 17.10.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15594675
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення ГУ ДСНС України у Харківській області ЄДРПОУ: 37876792ДК 021:2015: 42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилюванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Латунний припій L-CuZn39Sn 500мм- ID: UA-2022-07-26-004380-a
- Дата створення : 26.07.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14972296
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення ГУ ДСНС України у Харківській області ЄДРПОУ: 37876792ДК 021:2015: 42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилюванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електроди- ID: UA-2021-12-14-005204-b
- Дата створення : 14.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13116161
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Харківській області ЄДРПОУ: 37876792ДК 021:2015: 42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилюванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Припой ПОС-61х3мм- ID: UA-2021-10-12-001619-c
- Дата створення : 12.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11945555
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Харківській області ЄДРПОУ: 37876792ДК 021:2015: 42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилюванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Клей для плитки, МДФ 2600x148x5,5 мм Сосна, електроди зварювальні 4мм "МОНОЛІТ"...- ID: UA-2021-08-02-000134-a
- Дата створення : 02.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10925586
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Харківській області ЄДРПОУ: 37876792ДК 021:2015: 42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилюванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Круги відрізні, електроди та проволка зварювальні- ID: UA-2020-12-23-002298-a
- Дата створення : 23.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7959816
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Харківській області ЄДРПОУ: 37876792ДК 021:2015: 42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилюванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Частини зварювального апарату- ID: UA-2020-09-07-003706-b
- Дата створення : 07.09.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6180417
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Харківській області ЄДРПОУ: 37876792ДК 021:2015: 42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилюванняЗавершена -