-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Газорізне обладнання ДК 021:2015: 42660000-0 — Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилювання
Тендер Prozorro UA-2025-12-03-007939-a
Завершена
17 455.07
UAH з ПДВ
Номер:
0b4c922d72534d40aa130f81eca19e65
Внутрішній номер закупівлі:
27374475
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-03-007939-a
Замовник:
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення ГУ ДСНС України у Харківській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
37876792
-
Адреса:
61096, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. НЬЮТОНА, 132 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Альона Пляка +380953047666 alena-plaka@ukr.net http://www.kh.dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилюванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
17 455.07 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.12.2025 12:04 - 08.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
03.12.2025 12:04 - 11.12.2025 09:00
Аукціон:
з 12.12.2025 12:34
Період кваліфікації:
11.12.2025 09:00 - 12.12.2025 11:15
Період завантаження договору:
18.12.2025 00:00 - 28.12.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴17 455.07 Газорізне обладнання ДК 021:2015: 42660000-0 — Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилювання