• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015: 42660000-0 — Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилювання (Напівавтомат зварювальний, Апарат для плазмового різання або еквівалент)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 09:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 09:00)

143 336.38 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
13
год
47
хв
47
сек
Гарантія - 4 300.09 UAH Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: ea40a64799e54a1e89e8568d352a9fcd
Внутрішній номер закупівлі: 30265983
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-007184-a   
Замовник: Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення ГУ ДСНС України у Харківській області
Контактна особа: Альона Пляка +380953047666 alena-plaka@ukr.net http://www.kh.dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилюванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 143 336.38 UAH без ПДВ
Період уточнення: 02.09.2026 13:53 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 02.09.2026 13:53 - 18.09.2026 09:00
Період оскарження: 02.09.2026 13:53 - 15.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 15:50

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴143 336.38 ДК 021:2015: 42660000-0 — Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилювання (Напівавтомат зварювальний, Апарат для плазмового різання або еквівалент)