-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 42660000-0 — Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилювання (Напівавтомат зварювальний, Апарат для плазмового різання або еквівалент)
Оголошено тендер
172 003.66
UAH
Номер:
dc919cf27c5a41a39531449d1a3594c2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-02-008802-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення ГУ ДСНС України у Харківській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
37876792
-
Адреса:
61096, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. НЬЮТОНА, 132 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення ГУ ДСНС України у Харківській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
37876792
-
Адреса:
61096, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. НЬЮТОНА, 132 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
172 003.66 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015: 42660000-0 — Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилювання (Напівавтомат зварювальний, Апарат для плазмового різання або еквівалент)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилювання
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
02.09.2026 13:39
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Закупівля обладнання та комплектуючих для зварювальних робіт
-
Дата публікації:
02.09.2026 13:40
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Напівавтомат зварювальний MIG400 (N361) або еквівалент
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Апарат для плазмового різання CUT-100 (L221 II) JET або еквівалент
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума172 003.66 UAH