-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 42660000-0 — Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилювання (Рукав до зварювального апарату, Контактний накінечник, Спіраль подаюча, Сопло конічне, Вставка для накінечника або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-008692-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 18.09.26 09:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 18.09.26 09:00)
20 129.99
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
14
дн
18
год
03
хв
18
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
9db014487e4848b89d091067e0b01bcc
Внутрішній номер закупівлі:
30267488
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-008692-a
Замовник:
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення ГУ ДСНС України у Харківській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
37876792
-
Адреса:
61096, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. НЬЮТОНА, 132 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Альона Пляка +380953047666 alena-plaka@ukr.net http://www.kh.dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилюванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
20 129.99 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.09.2026 14:43 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.09.2026 14:43 - 18.09.2026 09:00
Період оскарження:
02.09.2026 14:43 - 15.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 12:37
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴20 129.99 ДК 021:2015: 42660000-0 — Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилювання (Рукав до зварювального апарату, Контактний накінечник, Спіраль подаюча, Сопло конічне, Вставка для накінечника або еквівалент)