-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 42660000-0 — Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилювання (Рукав до зварювального апарату, Контактний накінечник, Спіраль подаюча, Сопло конічне, Вставка для накінечника або еквівалент)
Оголошено тендер
24 155.99
UAH
Номер:
647fff3429d64ddea07155182081be33
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-02-010334-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення ГУ ДСНС України у Харківській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
37876792
-
Адреса:
61096, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. НЬЮТОНА, 132 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення ГУ ДСНС України у Харківській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
37876792
-
Адреса:
61096, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. НЬЮТОНА, 132 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
24 155.99 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015: 42660000-0 — Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилювання (Рукав до зварювального апарату, Контактний накінечник, Спіраль подаюча, Сопло конічне, Вставка для накінечника або еквівалент)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилювання
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
02.09.2026 14:25
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Закупівля комплектуючих для зварювальних робіт
-
Дата публікації:
02.09.2026 14:27
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Рукав (4,5 м, Binzel) або еквівалент
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Контактний накінечник або еквівалент
Кількість
50 штука
Період постачання
(не задано)
Спіраль подаюча 4,5 м або еквівалент
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Сопло конічне або еквівалент
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Вставка для накінечника або еквівалент
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума24 155.99 UAH