-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
39710000-2 Електричні побутові прилади- ID: UA-2023-01-26-009639-a
- Дата створення : 26.01.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16740654
Комунальне некомерційне підприємство "Криворізька міська лікарня №5" Криворізької міської ради ЄДРПОУ: 01987037ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Холодильні камери- ID: UA-2021-08-30-003246-a
- Дата створення : 30.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11287902
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИВОРІЗЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ №5" КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01987037ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
27.51.2 Прилади електричні побутові, інші, н. в. і. у. (39711000-9 Електричні побутові при...×-
27.51.2 Прилади електричні побутові, інші, н. в. і. у. (39711000-9 Електричні побутові прилади для обробки продуктів харчування; М’ясорубка промислова - 1 шт.)
- ID: UA-2016-12-01-000048-b
- Дата створення : 01.12.16
- Внутрішній номер закупівлі: 383287
Криворізька міська лікарня №5 ЄДРПОУ: 01987037ДК 021:2015: 39711000-9 Електричні побутові прилади для обробки продуктів харчуванняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
27.51.2 Прилади електричні побутові, інші, н. в. і. у. (39711000-9 Електричні побутові пр...×-
27.51.2 Прилади електричні побутові, інші, н. в. і. у. (39711000-9 Електричні побутові прилади для обробки продуктів харчування; М’ясорубка промислова - 1 шт.)
- ID: UA-2016-11-23-000636-b
- Дата створення : 23.11.16
- Внутрішній номер закупівлі: 364133
Криворізька міська лікарня №5 ЄДРПОУ: 01987037ДК 021:2015: 39711000-9 Електричні побутові прилади для обробки продуктів харчуванняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
27.51.1 Холодильники та морозильники; машини пральні; електроковдри; вентилятори (39710000...×-
27.51.1 Холодильники та морозильники; машини пральні; електроковдри; вентилятори (39710000-2 Електричні побутові прилади) Лот №1 27.51.11 Холодильники та морозильники побутові (39711000-9 Електричні побутові прилади для обробки продуктів харчування) (-холодильник - 27 шт., - холодильник двохкамерний - 2 шт., - шафа морозильна - 2 шт.) Лот №2 27.51.13 Машини пральні та сушильні побутові (39713000-3 Електричні побутові прилади для прибирання; праски) (- пральна машина на 25 кг - 1 шт.)
- ID: UA-2016-10-28-001094-b
- Дата створення : 28.10.16
- Внутрішній номер закупівлі: 360104
Криворізька міська лікарня №5 ЄДРПОУ: 01987037ДК 021:2015: 39711000-9 Електричні побутові прилади для обробки продуктів харчуванняЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 016:2010: 27.51.2 Прилади електричні побутові, інші, н. в. і. у. (ДК 021:2015 код 3970...×-
ДК 016:2010: 27.51.2 Прилади електричні побутові, інші, н. в. і. у. (ДК 021:2015 код 39700000-9 Побутова техніка) Лот №1 27.51.28 Печі інші, плитки, котли для варіння; грилі та ростери (39711000-9 Електричні побутові прилади для обробки продуктів харчування електроплита 6-конф. з духовкою – 1 шт.; шафа жарочна двосекційна – 1 шт.) Лот №2 27.51.23 Апарати електронагрівальні перукарські та сушарки для рук; праски електричні (39713000-3 Електричні побутові прилади для прибирання; праски каток прасувальний – 1 шт)
- ID: UA-2016-11-17-001055-b
- Дата створення : 30.11.16
- Внутрішній номер закупівлі: 352838
Криворізька міська лікарня №5 ЄДРПОУ: 01987037ДК 021:2015: 39711000-9 Електричні побутові прилади для обробки продуктів харчуванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
27.51.2 Прилади електричні побутові, інші, н. в. і. у. (39700000-9 Побутова техніка) Лот №...×-
27.51.2 Прилади електричні побутові, інші, н. в. і. у. (39700000-9 Побутова техніка) Лот №1 27.51.21-90.00 Прилади електромеханічні, інші (39710000-2 Електричні побутові прилади) (бойлер - 2 шт., піч мікрохвильова - 1 шт., електрочайник - 1 шт., електропраска - 1 шт., телевізор - 8 шт.) Лот №2 27.51.28 Печі інші, плитки, котли для варіння; грилі та ростери (39711000-9 Електричні побутові прилади для обробки продуктів харчування) (електроплита 6-конф. з духовкою - 1 шт., шафа жарочна двосекційна - 1 шт.) Лот №3 27.51.23 Апарати електронагрівальні перукарські та сушарки для рук; праски електричні (39713000-3 Електричні побутові прилади для прибирання; праски) (каток прасувальний - 1 шт.)
- ID: UA-2016-10-21-001148-b
- Дата створення : 21.10.16
- Внутрішній номер закупівлі: 349937
Криворізька міська лікарня №5 ЄДРПОУ: 01987037ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 016:2010: 27.51.2 Прилади електричні побутові, інші, н. в. і. у. (ДК 021:2015 код 3970...×-
ДК 016:2010: 27.51.2 Прилади електричні побутові, інші, н. в. і. у. (ДК 021:2015 код 39700000-9 Побутова техніка) Лот №1 27.51.21-90.00 Прилади електромеханічні, інші (39710000-2 Електричні побутові прилади) (бойлер - 2 шт., піч мікрохвильова - 1 шт., електрочайник - 1 шт., електропраска - 1 шт., телевізор - 25 шт.) Лот №2 27.51.28 Печі інші, плитки, котли для варіння; грилі та ростери (39711000-9 Електричні побутові прилади для обробки продуктів харчування) (електроплита 6-конф. з духовкою - 1 шт., шафа жарочна двосекційна - 1 шт.) Лот №3 27.51.23 Апарати електронагрівальні перукарські та сушарки для рук; праски електричні (39713000-3 Електричні побутові прилади для прибирання; праски) ( каток прасувальний - 1 шт.)
- ID: UA-2016-10-05-000485-a
- Дата створення : 05.10.16
- Внутрішній номер закупівлі: 253784
Криворізька міська лікарня №5 ЄДРПОУ: 01987037ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиТорги не відбулисяТорги не відбулися -