-
Переговорна процедура
-
Мультилотова
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 016:2010: 27.51.2 Прилади електричні побутові, інші, н. в. і. у. (ДК 021:2015 код 39700000-9 Побутова техніка) Лот №1 27.51.28 Печі інші, плитки, котли для варіння; грилі та ростери (39711000-9 Електричні побутові прилади для обробки продуктів харчування електроплита 6-конф. з духовкою – 1 шт.; шафа жарочна двосекційна – 1 шт.) Лот №2 27.51.23 Апарати електронагрівальні перукарські та сушарки для рук; праски електричні (39713000-3 Електричні побутові прилади для прибирання; праски каток прасувальний – 1 шт)
Тендер Prozorro UA-2016-11-17-001055-b
ДК 016:2010: 27.51.2 Прилади електричні побутові, інші, н. в. і. у. (ДК 021:2015 код 39700000-9 Побутова техніка) Лот №1 27.51.28 Печі інші, плитки, котли для варіння; грилі та ростери (39711000-9 Електричні побутові прилади для обробки продуктів харчування електроплита 6-конф. з духовкою – 1 шт.; шафа жарочна двосекційна – 1 шт.) Лот №2 27.51.23 Апарати електронагрівальні перукарські та сушарки для рук; праски електричні (39713000-3 Електричні побутові прилади для прибирання; праски каток прасувальний – 1 шт)
Завершена
125 515.00
UAH з ПДВ
Номер:
3fe5bda852cf4c50824a333f6fa9c5aa
Внутрішній номер закупівлі:
352838
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2016-11-17-001055-b
Замовник:
Криворізька міська лікарня №5
×
-
Код ЄДРПОУ:
01987037
-
Адреса:
50049, УКРАЇНА, Днiпропетровська область, КРИВИЙ РІГ, вул. Поперечна, буд.1а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шинкаренко Тетяна Анатоліївна 0564651304 pjataja_doktor@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
39711000-9 Електричні побутові прилади для обробки продуктів харчуванняАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Замовником було двічі відмінено процедуру закупівлі через відсутність достатньої кількості учасників (п.4 ч.2 ст.35 Закону України «Про публічні закупівлі» №922-VIII від 25.12.2015р..)
Очікувана вартість:
125 515.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴32 920.00 Лот №1 27.51.28 Печі інші, плитки, котли для варіння; грилі та ростери (39711000-9 Електричні побутові прилади для обробки продуктів харчування. електроплита 6-конф. з духовкою – 1 шт.; шафа жарочна двосекційна – 1 шт.))
- Лот №2 ₴92 595.00 Лот №2 27.51.23 Апарати електронагрівальні перукарські та сушарки для рук; праски електричні (39713000-3 Електричні побутові прилади для прибирання; праски каток прасувальний – 1 шт)