-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
ДК 016:2010: 27.51.2 Прилади електричні побутові, інші, н. в. і. у. (ДК 021:2015 код 39700000-9 Побутова техніка) Лот №1 27.51.21-90.00 Прилади електромеханічні, інші (39710000-2 Електричні побутові прилади) (бойлер - 2 шт., піч мікрохвильова - 1 шт., електрочайник - 1 шт., електропраска - 1 шт., телевізор - 25 шт.) Лот №2 27.51.28 Печі інші, плитки, котли для варіння; грилі та ростери (39711000-9 Електричні побутові прилади для обробки продуктів харчування) (електроплита 6-конф. з духовкою - 1 шт., шафа жарочна двосекційна - 1 шт.) Лот №3 27.51.23 Апарати електронагрівальні перукарські та сушарки для рук; праски електричні (39713000-3 Електричні побутові прилади для прибирання; праски) ( каток прасувальний - 1 шт.)
Тендер Prozorro UA-2016-10-05-000485-a
Лот №1 27.51.21-90.00 Прилади електромеханічні, інші (39710000-2 Електричні побутові прилади) (бойлер - 2 шт., піч мікрохвильова - 1 шт., електрочайник - 1 шт., електропраска - 1 шт., телевізор - 25 шт.) Лот №2 27.51.28 Печі інші, плитки, котли для варіння; грилі та ростери (39711000-9 Електричні побутові прилади для обробки продуктів харчування) (електроплита 6-конф. з духовкою - 1 шт., шафа жарочна двосекційна - 1 шт.) Лот №3 27.51.23 Апарати електронагрівальні перукарські та сушарки для рук; праски електричні (39713000-3 Електричні побутові прилади для прибирання; праски) ( каток прасувальний - 1 шт.)
Торги не відбулися
242 707.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 134.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 134.00 UAH
Номер:
de5a2628186949ff97918b574d34eaf5
Внутрішній номер закупівлі:
253784
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2016-10-05-000485-a
Замовник:
Криворізька міська лікарня №5
×
-
Код ЄДРПОУ:
01987037
-
Адреса:
50049, УКРАЇНА, Днiпропетровська область, КРИВИЙ РІГ, вул. Поперечна, буд.1а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шинкаренко Тетяна Анатоліївна 0564651304 pjataja_doktor@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
39710000-2 Електричні побутові приладиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
242 707.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.10.2016 19:30 - 10.10.2016 23:00
Період прийому пропозицій:
05.10.2016 19:30 - 20.10.2016 23:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴134 932.00 Лот №1 27.51.21-90.00 Прилади електромеханічні, інші (39710000-2 Електричні побутові прилади) (бойлер - 2 шт., піч мікрохвильова - 1 шт., електрочайник - 1 шт., електропраска - 1 шт., телевізор - 25 шт.)
- Лот №2 ₴26 775.00 Лот №2 27.51.28 Печі інші, плитки, котли для варіння; грилі та ростери (39711000-9 Електричні побутові прилади для обробки продуктів харчування) (електроплита 6-конф. з духовкою - 1 шт., шафа жарочна двосекційна - 1 шт.)
- Лот №3 ₴81 000.00 Лот №3 27.51.23 Апарати електронагрівальні перукарські та сушарки для рук; праски електричні (39713000-3 Електричні побутові прилади для прибирання; праски) ( каток прасувальний - 1 шт.)