-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Господарське приладдя- ID: UA-2026-04-20-007582-a
- Дата створення : 20.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28964751
Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс" ЄДРПОУ: 03328406ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Освіжувачі повітря- ID: UA-2026-03-03-003107-a
- Дата створення : 03.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28476341
Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс" ЄДРПОУ: 03328406ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Господарське приладдя- ID: UA-2026-02-27-009340-a
- Дата створення : 27.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28454636
Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс" ЄДРПОУ: 03328406ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Господарське приладдя- ID: UA-2026-02-25-002669-a
- Дата створення : 25.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28419817
Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс" ЄДРПОУ: 03328406ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Господарське приладдя(валики і пензлики)- ID: UA-2025-09-26-010700-a
- Дата створення : 26.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26574218
Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс" ЄДРПОУ: 03328406ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Господарське приладдя (лот3_щітка)- ID: UA-2025-09-12-001129-a
- Дата створення : 12.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26411664
Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс" ЄДРПОУ: 03328406ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Господарське приладдя- ID: UA-2025-08-20-007909-a
- Дата створення : 20.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26192434
Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс" ЄДРПОУ: 03328406ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Йоржик туалетний- ID: UA-2025-08-14-001729-a
- Дата створення : 14.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26136143
Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс" ЄДРПОУ: 03328406ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Господарське приладдя (відра зі шваброю)- ID: UA-2025-08-01-004162-a
- Дата створення : 01.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26028387
Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс" ЄДРПОУ: 03328406ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Відро зі шваброю- ID: UA-2025-07-25-005713-a
- Дата створення : 25.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25976228
Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс" ЄДРПОУ: 03328406ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняТорги не відбулисяТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Господарське приладдя (валики, пензлики)- ID: UA-2025-07-18-009368-a
- Дата створення : 18.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25920028
Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс" ЄДРПОУ: 03328406ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Відро з педаллю- ID: UA-2025-06-10-008688-a
- Дата створення : 10.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25560151
Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс" ЄДРПОУ: 03328406ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Господарське приладдя (віники)- ID: UA-2025-02-24-003541-a
- Дата створення : 24.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24516170
Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс" ЄДРПОУ: 03328406ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Господарське приладдя- ID: UA-2025-02-24-001426-a
- Дата створення : 24.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24514041
Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс" ЄДРПОУ: 03328406ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Мітли, держаки- ID: UA-2024-10-30-007363-a
- Дата створення : 30.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23075033
Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс" ЄДРПОУ: 03328406ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -