-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Господарське приладдя
Тендер Prozorro UA-2026-02-27-009340-a
Завершена
52 876.00
UAH з ПДВ
Номер:
c07c97d0cc244c4781d81d72ad02b95b
Внутрішній номер закупівлі:
28454636
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-02-27-009340-a
Замовник:
Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328406
-
Адреса:
79013, Україна, Львівська область, Львів, вул. Сахарова А. академіка буд.2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Дунько Дмитро 380322377779 tenderlet@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
52 876.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.02.2026 15:13 - 04.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
27.02.2026 15:13 - 07.03.2026 12:00
Аукціон:
з 09.03.2026 12:49
Період кваліфікації:
07.03.2026 12:00 - 10.03.2026 11:38
Період завантаження договору:
16.03.2026 00:00 - 26.03.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴52 876.00 Господарське приладдя