-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Господарське приладдя
Оголошено тендер
52 876.00
UAH
Номер:
d89ed56755254b259be80fb359866d26
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-02-27-011147-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328406
-
Адреса:
79013, Україна, Львівська область, Львів, вул. Сахарова А. академіка буд.2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328406
-
Адреса:
79013, Україна, Львівська область, Львів, вул. Сахарова А. академіка буд.2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
52 876.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Господарське приладдя
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
Дата опублікування:
27.02.2026 15:04
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума52 876.00 UAH