-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Господарське приладдя
Тендер Prozorro UA-2026-02-25-002669-a
Завершена
80 634.00
UAH з ПДВ
Номер:
dc9684c57b4a4cb2a0f7f35cd8d498ca
Внутрішній номер закупівлі:
28419817
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-02-25-002669-a
Замовник:
Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328406
-
Адреса:
79013, Україна, Львівська область, Львів, вул. Сахарова А. академіка буд.2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Дунько Дмитро 380322377779 tenderlet@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
80 634.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.02.2026 10:42 - 02.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
25.02.2026 10:42 - 05.03.2026 12:00
Аукціон:
06.03.2026 12:25 - 06.03.2026 12:48
Період кваліфікації:
06.03.2026 12:48 - 10.03.2026 11:37
Період завантаження договору:
16.03.2026 00:00 - 26.03.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴80 634.00 Господарське приладдя