-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Шкільні меблі- ID: UA-2026-08-11-010780-a
- Дата створення : 11.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30054455
ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Обладнання для навчального кабінету фізики НУШ (співфінансується Європейським Союзом – Ukr...×-
Обладнання для навчального кабінету фізики НУШ (співфінансується Європейським Союзом – Ukraine Facility )
- ID: UA-2026-08-04-001974-a
- Дата створення : 04.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29982399
ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Обладнання для навчального кабінету фізики НУШ (співфінансується Європейським Союзом – Ukr...×-
Обладнання для навчального кабінету фізики НУШ (співфінансується Європейським Союзом – Ukraine Facility )
- ID: UA-2026-07-03-004199-a
- Дата створення : 03.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29724449
ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Обладнання для навчального кабінету фізики НУШ (співфінансується Європейським Союзом – Uk...×-
Обладнання для навчального кабінету фізики НУШ (співфінансується Європейським Союзом – Ukraine Facility )
- ID: UA-2026-06-25-009128-a
- Дата створення : 25.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29652995
ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Обладнання для оснащення кабінетів фізики та біології НУШ (співфінансується Європейським С...×-
Обладнання для оснащення кабінетів фізики та біології НУШ (співфінансується Європейським Союзом – Ukraine Facility )
- ID: UA-2026-06-25-005504-a
- Дата створення : 25.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29649399
ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
-
Донорські кошти
Шкільні меблі для кабінету біології та фізики (столи, стільці) ДК39160000-1 Шкільні меблі...×-
Шкільні меблі для кабінету біології та фізики (столи, стільці) ДК39160000-1 Шкільні меблі (співфінансується Європейським Союзом – Ukraine Facility )
- ID: UA-2026-06-24-004688-a
- Дата створення : 24.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29634642
ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліЗавершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
-
Донорські кошти
Шкільні меблі для кабінету біології та фізики (столи, стільці) ДК39160000-1 Шкільні меблі...×-
Шкільні меблі для кабінету біології та фізики (столи, стільці) ДК39160000-1 Шкільні меблі (співфінансується Європейським Союзом – Ukraine Facility )
- ID: UA-2026-06-09-005843-a
- Дата створення : 09.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29478351
ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стінка універсальна "Школа-Сад"- ID: UA-2026-05-04-009575-a
- Дата створення : 04.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29107115
ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Навчальне обладнання та приладдя для класів НУШ (кабінет біології) (співфінансується Європ...×-
Навчальне обладнання та приладдя для класів НУШ (кабінет біології) (співфінансується Європейським Союзом – Ukraine Facility)
- ID: UA-2025-11-19-000880-a
- Дата створення : 19.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27174578
ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Навчальне обладнання та приладдя для класів НУШ (кабінети фізики та хімії) (співфінансуєть...×-
Навчальне обладнання та приладдя для класів НУШ (кабінети фізики та хімії) (співфінансується Європейським Союзом – Ukraine Facility ).
- ID: UA-2025-08-26-001123-a
- Дата створення : 26.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26237308
ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Навчальне обладнання та приладдя для класів НУШ (кабінети фізики та математики) (співфіна...×-
Навчальне обладнання та приладдя для класів НУШ (кабінети фізики та математики) (співфінансується Європейським Союзом – Ukraine Facility ).
- ID: UA-2025-06-30-003706-a
- Дата створення : 30.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25745590
ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Навчальне обладнання та приладдя для класів НУШ (кабінети фізики та хімії)- ID: UA-2025-06-17-009042-a
- Дата створення : 17.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25627968
ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Навчальне обладнання та приладдя для класів НУШ (кабінети фізики та математики)- ID: UA-2025-06-16-001426-a
- Дата створення : 16.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25606798
ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Манекен для відпрацювання навичок надання розширеної невідкладної допомоги при травмах- ID: UA-2024-11-07-011866-a
- Дата створення : 07.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23171085
ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Шкільні меблі- ID: UA-2024-11-06-012627-a
- Дата створення : 06.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23154215
ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліЗавершена -