-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Обладнання для навчального кабінету фізики НУШ (співфінансується Європейським Союзом – Ukraine Facility )
Тендер Prozorro UA-2026-08-04-001974-a
Завершена
213 420.00
UAH з ПДВ
Номер:
f3e840d34e5a4e0299c2818817371d77
Внутрішній номер закупівлі:
29982399
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-04-001974-a
Замовник:
Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Чигиринської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
43032664
-
Адреса:
20901, Україна, Черкаська область, Чигирин, вул. Богдана Хмельницького, буд. 13-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Винник Тетяна 380662124281 Vynnyk008@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
213 420.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Набір для вивчення перетворення енергії
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
20901, Україна, Черкаська область, Чигирин, вул. Богдана Хмельницького, буд. 13-А
На карті
Набір візки легкорухомі
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
20901, Україна, Черкаська область, Чигирин, вул. Богдана Хмельницького, буд. 13-А
На карті
Набір блоків демонстраційний
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
20901, Україна, Черкаська область, Чигирин, вул. Богдана Хмельницького, буд. 13-А
На карті
Важіль демонстраційний Тип 1
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
20901, Україна, Черкаська область, Чигирин, вул. Богдана Хмельницького, буд. 13-А
На карті
Джерело живлення демонстраційне
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
20901, Україна, Черкаська область, Чигирин, вул. Богдана Хмельницького, буд. 13-А
На карті
Набір провідників ізоляції
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
20901, Україна, Черкаська область, Чигирин, вул. Богдана Хмельницького, буд. 13-А
На карті
Пістолет балістичний Тип 2
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
20901, Україна, Черкаська область, Чигирин, вул. Богдана Хмельницького, буд. 13-А
На карті
Спиртівка
Кількість
10 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
20901, Україна, Черкаська область, Чигирин, вул. Богдана Хмельницького, буд. 13-А
На карті
Набір лабораторний для вивчення електромагнетизму
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
20901, Україна, Черкаська область, Чигирин, вул. Богдана Хмельницького, буд. 13-А
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю «ДніпроБізнес Консалтинг»
×
-
Код ЄДРПОУ:
36639379
-
Адреса:
49064, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, пр-кт Сергія Нігояна, 68
Ціна пропозиції
213 420.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.08.2026 10:21
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
6f855a30546147bf944c53c1f7b123db
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-04-001974-a-a1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю «ДніпроБізнес Консалтинг»
×
-
Код ЄДРПОУ:
36639379
-
Адреса:
49064, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, пр-кт Сергія Нігояна, 68
Номер договору:
265
Сума договору:
213 420.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
177 850.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Набір для вивчення перетворення енергії: 39 600.00000 UAH без ПДВ
Набір візки легкорухомі: 32 118.00000 UAH без ПДВ
Набір блоків демонстраційний: 8 688.00000 UAH без ПДВ
Важіль демонстраційний Тип 1: 7 746.00000 UAH без ПДВ
Джерело живлення демонстраційне: 19 650.00000 UAH без ПДВ
Набір провідників ізоляції: 1 410.00000 UAH без ПДВ
Пістолет балістичний Тип 2: 17 718.00000 UAH без ПДВ
Спиртівка: 726.00000 UAH без ПДВ
Набір лабораторний для вивчення електромагнетизму: 79 230.00000 UAH без ПДВ
Набір візки легкорухомі: 32 118.00000 UAH без ПДВ
Набір блоків демонстраційний: 8 688.00000 UAH без ПДВ
Важіль демонстраційний Тип 1: 7 746.00000 UAH без ПДВ
Джерело живлення демонстраційне: 19 650.00000 UAH без ПДВ
Набір провідників ізоляції: 1 410.00000 UAH без ПДВ
Пістолет балістичний Тип 2: 17 718.00000 UAH без ПДВ
Спиртівка: 726.00000 UAH без ПДВ
Набір лабораторний для вивчення електромагнетизму: 79 230.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
04.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
04.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний