-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Донорські кошти
Обладнання для навчального кабінету фізики НУШ (співфінансується Європейським Союзом – Ukraine Facility )
Тендер Prozorro UA-2026-06-25-009128-a
Торги не відбулися
214 010.00
UAH з ПДВ
Номер:
663d77604caa443aaf2fcd40edebb582
Внутрішній номер закупівлі:
29652995
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-25-009128-a
Замовник:
Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Чигиринської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
43032664
-
Адреса:
20901, Україна, Черкаська область, Чигирин, вул. Богдана Хмельницького, буд. 13-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Винник Тетяна 380662124281 Vynnyk008@gmail.com
Організація-донор:
ЄС (Ukraine Facility)
×
-
Ідентифікатор:
XM-DAC 55000
-
Адреса:
1048, Королівство Бельгія, Brussel, Брюссель, Rue de la Loi / Wetstraat, 175
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
214 010.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.06.2026 15:05 - 30.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
25.06.2026 15:05 - 03.07.2026 00:00
Аукціон:
з 03.07.2026 12:15
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴214 010.00 Обладнання для навчального кабінету фізики НУШ (співфінансується Європейським Союзом – Ukraine Facility )