-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Донорські кошти
Обладнання для навчального кабінету фізики НУШ (співфінансується Європейським Союзом – Ukraine Facility )
Тендер Prozorro UA-2026-07-03-004199-a
Торги не відбулися
178 341.00
UAH без ПДВ
Номер:
5399f3cc6a8c403498cf5f2e1e7e7358
Внутрішній номер закупівлі:
29724449
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-03-004199-a
Замовник:
Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Чигиринської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
43032664
-
Адреса:
20901, Україна, Черкаська область, Чигирин, вул. Богдана Хмельницького, буд. 13-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Винник Тетяна 380662124281 Vynnyk008@gmail.com
Організація-донор:
ЄС (Ukraine Facility)
×
-
Ідентифікатор:
XM-DAC 55000
-
Адреса:
1048, Королівство Бельгія, Brussel, Брюссель, Rue de la Loi / Wetstraat, 175
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
178 341.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.07.2026 12:05 - 10.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.07.2026 12:05 - 13.07.2026 00:00
Аукціон:
з 13.07.2026 12:04
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴178 341.00 Обладнання для навчального кабінету фізики НУШ (співфінансується Європейським Союзом – Ukraine Facility )