-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них (39112000-0 Стільці, 391131...×-
39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них (39112000-0 Стільці, 39113100-8 М’які крісла, 39113200-9 Дивани-канапе)
- ID: UA-2026-08-31-011599-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244880
ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них (39112000-0 Стільці, 39113...×-
39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них (39112000-0 Стільці, 39113100-8 М’які крісла, 39113200-9 Дивани-канапе)
- ID: UA-2026-08-31-007582-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240883
ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 10:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них (39112000-0 Стільці, 39113...×-
39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них (39112000-0 Стільці, 39113100-8 М’які крісла, 39113200-9 Дивани-канапе)
- ID: UA-2026-08-20-009540-a
- Дата створення : 20.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30147232
ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них (39112000-0 Стільці, 39113...×-
39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них (39112000-0 Стільці, 39113100-8 М’які крісла, 39113200-9 Дивани-канапе)
- ID: UA-2026-05-26-012635-a
- Дата створення : 26.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29346020
ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них (39113100-8 М’які крісла, 3...×-
39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них (39113100-8 М’які крісла, 39113200-9 Дивани-канапе; 39112000-0 Стільці)
- ID: UA-2025-10-30-011656-a
- Дата створення : 30.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26951443
ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби до них (39113200-9 Дивани-канапе; 39112000-0...×-
39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби до них (39113200-9 Дивани-канапе; 39112000-0 Стільці; 39113100-8 М’які крісла)
- ID: UA-2023-10-17-002786-a
- Дата створення : 17.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19304915
ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
31.00.1 Меблі для сидіння та їхні частини, ДК 016-2010 (39112000-0 Стільці, код CPV)(табур...×-
31.00.1 Меблі для сидіння та їхні частини, ДК 016-2010 (39112000-0 Стільці, код CPV)(табурети, стільці)
- ID: UA-2016-09-09-000593-c
- Дата створення : 09.09.16
- Внутрішній номер закупівлі: 570977
Управління культури, туризму та охорони культурної спадщини Солом"янської районної в місті Києві державної адміністрації ЄДРПОУ: 37485417ДК 021:2015: 39112000-0 СтільціЗавершена -