-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них (39112000-0 Стільці, 39113100-8 М’які крісла, 39113200-9 Дивани-канапе)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-007582-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 10:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 10:00)
40 249.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
04
год
38
хв
25
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
eca92064cd3848cc8b8e1c7cc50dfb5a
Внутрішній номер закупівлі:
30240883
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-007582-a
Замовник:
Управління культури Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37485417
-
Адреса:
03151, Україна, м. Київ, проспект Повітряних Сил, будинок 41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Козляєва Олена Вікторівна 380442070992 culture_solor@kyivcity.gov.ua http://solom.kievcity.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
40 249.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 15:01 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 15:01 - 08.09.2026 10:00
Період оскарження:
31.08.2026 15:01 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 11:15
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴32 153.60 Лот 1: Стільці, крісла, дивани для Централізованої бібліотечної системи Солом’янського району м. Києва
- Лот №2 ₴8 095.40 Лот 2: Крісла для КЗ «Будинок культури Жуляни"